Contactgegevens van alle vestigingen

Voorburg

Lector Studiebegeleiding
Koningin Wilhelminalaan 471C
2274 BB Voorburg

voorburg@lectorstudie.nl

Den Haag - Benoordenhout

Wassenaarseweg 20
2596 CH Den Haag

benoordenhout@lectorstudie.nl

Den Haag Centrum / Zeeheldenkwartier

Elandstraat 2
2513 GR Den Haag

denhaag@lectorstudie.nl

Den Haag Haganum

Laan van Meerdervoort 57
2517 AG Den Haag

haganum@lectorstudie.nl

Gorinchem Gomarus

Lange Slagenstraat 1
4205 BV Gorinchem

gomarus@lectorstudie.nl

Leiden Marecollege

Sumatrastraat 120
2315 BD Leiden

marecollege@lectorstudie.nl

Oegstgeest

Rhijngeesterstraatweg 40A
2341 BV Oegstgeest

oegstgeest@lectorstudie.nl

Marnix Gymnasium Rotterdam

Essenburgsingel 58
3022 EA Rotterdam

marnix@lectorstudie.nl

Utrechts Stedelijk Gymnasium

Ina Boudier Bakkerlaan 7
3582 VA Utrecht

usg@lectorstudie.nl

Heb je een vraag of wil je dat wij contact met je opnemen?

Stel ons je vraag

U gebruikt een verouderde browser van Internet Explorer die niet meer wordt ondersteund. Voor optimale prestaties raden wij u aan om een nieuwere browser te downloaden. Hiervoor verwijzen wij u door naar:

browsehappy.com sluiten