Vanwege de sluiting van alle scholen bieden wij op dit moment huiswerkbegeleiding en bijles op afstand aan Lees meer

Contactgegevens van alle vestigingen

Voorburg

Lector Studiebegeleiding
Koningin Wilhelminalaan 471C
2274 BB Voorburg

voorburg@lectorstudie.nl

Den Haag - Benoordenhout

Wassenaarseweg 20
2596 CH Den Haag

benoordenhout@lectorstudie.nl

Den Haag Centrum / Zeeheldenkwartier

Elandstraat 2
2513 GR Den Haag

denhaag@lectorstudie.nl

Den Haag Haganum

Laan van Meerdervoort 57
2517 AG Den Haag

haganum@lectorstudie.nl

Gorinchem Gomarus

Lange Slagenstraat 1
4205 BV Gorinchem

gomarus@lectorstudie.nl

Leiden - Bonaventuracollege

Mariënpoelstraat 6
2334 CZ Leiden

bona@lectorstudie.nl

Leiden - Visser 't Hooft Lyceum

Kagerstraat 1
2334 CP Leiden

vth@lectorstudie.nl

Oegstgeest

Rhijngeesterstraatweg 40A
2341 BV Oegstgeest

oegstgeest@lectorstudie.nl

Marnix Gymnasium Rotterdam

Henegouwerplein 16
3021 PM Rotterdam

marnix@lectorstudie.nl

Utrechts Stedelijk Gymnasium

Ina Boudier Bakkerlaan 7
3582 VA Utrecht

usg@lectorstudie.nl

Voorburg - Sint-Maartenscollege

Aart van der Leeuwkade 14
2274 KX Voorburg

maartens@lectorstudie.nl

Heb je een vraag of wil je dat wij contact met je opnemen?

Stel ons je vraag

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.